Katalog firem a stránek

Tyto stránky jsou VIP internetový katalog. Pokud si chcete pouze vyměnit odkaz, kontaktujte mne na lubos[zavináč]lumal.cz.

Recept-cz.blogspot.com

V tomto blogu naleznete sbírku rybářských receptů, ale i receptů, které autora blogu něčím zaujaly.

Pokud se budeme bavit pouze o receptech, na jejichž konci je poživatelná (leckdy lahodná) záležitost, pak je vše v pořádku. O jiných receptech se bavit odmítám. Lékařské recepty rád nemám, protože to znamená, že něco není obvykle v pořádku. A recepty na jejichž konci je věc, která buď projeví vlastní inteligenci, vybuchne, nebo je třeba ji za stálého míchání vlít do záchodu, řadím mezi věci, které nemám obzvláště rád.

Jednou jsem byl donucen (hloupá sázka) sníst ostrá kuřecí křidýlka. Víckrát už podobnou pitomost neudělám. Nejen, že jsem si to jídlo "užil" hned dvakrát, ale vůbec jsem nepostřehl chuť masa, které bylo bezpochyby přítomno. Ve chvílích, kdy jsem to jedl, mi hlavou táhly myšlenky, zda bylo nutné použít kuřecí křídla. Jestli by nebylo tak nějak úspornější, jíst jenom tu pálivou omáčku. Dodnes se domnívám, že ano. Kuřecí křídla mají svou specifickou chuť a přebíjet ji pálivou omáčkou mi přijde tak trochu mimo.