Katalog firem a stránek

Tyto stránky jsou VIP internetový katalog. Pokud si chcete pouze vyměnit odkaz, kontaktujte mne na lubos[zavináč]lumal.cz.

Informační mikrostránky

Mikrostránky jsou jednoduché webové stránky úzce zaměřené na konkrétní informace (produkt, službu, skupinu produktů, reklamní kampaň, apod.). Mikrostránky často slouží jako doplňek hlavního rozsáhlého webu nebo eShopu, který obsahuje daleko větší množství různorodých informací.

Doba, kdy byly mikrostránky na vrcholu, už taky dávno pominuly. Ale přesto lze vytvořit nejen funkční, ale i smysluplné mikrostránky. Jen je potřeba na to jít šikovně a s určitým nadhledem. Současný trend je: 1 firma => jedny stránky. Ale jak jsem zmínil už na začátku tohoto odstavce, svě funguje trošku jinak. Za prvé je nutno si uvědomit, co je pravidloa co pouze doporučení. A pak už je věc naprosto jasná.

Netvrdím, že mikrostránky vyřeší každý problém a že mají sloužit jako podpora hlavních stránek. To je nesmysl. Ale sám vím dobře o firmách, které na to přišly taky a prosperují. Je to vlastně strašně jednnoduché. Nejedná se o žádný trik ani podvod, ale využití možností, které nám virtuální svět poskytuje.