Katalog firem a stránek

Tyto stránky jsou VIP internetový katalog. Pokud si chcete pouze vyměnit odkaz, kontaktujte mne na lubos[zavináč]lumal.cz.

Lumal-cz.blogspot.cz.

Blog plný komentářů k různým webovým stránkám, webovým podvodům, webovým hrám. Víte, co vlastně znamená tajemná zkratka SEO? Je optimalizace pro vyhledávače (SEO) jen humbuk, nebo seriozní činnost? To klidně posuďte sami. Za mě je to v pohodě, protože se SEO živím. A klienti jsou se mnou spokojení. Je to prostě o zkušenostech, vědomostech a dostupných nástrojích.

Víte, kdo je Patrick Chan? A víte proč Vám posílá maily? Je až s podivem, kolik lidí se dá nachytat na tak jednoduchý podvod. Někdo vám něco chce dát zadarmo. Opravdu takhle svět funguje? Nesmysl. Na druhou stranu musím přiznat, že podvodníci využili jednu ze základních lidských vlastností a nastražili návnadu. Většinou se jedná o to, že někde v cizině zemře někdo bohatý a bankovní úředník si snaží nějakou tu korunu (libru, dolar, euro, [dosaď libovolnou měnu]). A tak tento úředník kontktuje právě vás. To máte štěstí. Pokud by to byla pravda, pak se jedná o podvod. Jenže to pravda není a jedná se podvod. Zvláštní, že?