Katalog firem a stránek

Tyto stránky jsou VIP internetový katalog. Pokud si chcete pouze vyměnit odkaz, kontaktujte mne na lubos[zavináč]lumal.cz.

Firmy

Stránky

Reciproční výměna odkazů

PR články

Tato stránka slouží jako rozcestník. Je tedy svrchovaně důležitou a nedílnou součástí všech stránek v této doméně. Kdyby totiž tato stránka neexistovala, nevěděli byste, kam se vydat za zajímavým čtením. A kdo neví, kam se vydat, je bezradný.

Ještě mi dovolte pár slov o důležitosti tét stránky. Kdyby totiž nebylo této stránky, celý projekt by nefungoval. On by tedy nefungoval i kdyby chyběla například titulní stránka, nebo některá z jeho dalších podstránek. Ale i obrázky jsou nesmírně důležité. Proč? Protože kdyby nebylo obrázků, stránky by byly odvislé od barvy pozadí a barvy textů. A pokud je barva pozadí hodně podobná barvě textu, může to být bráno jako nedovolený trik.

Jako nedovolený trik je povážován i text, který je příliš malý. Tedy text o velikosti 1 - 2 bodu. Doufám, že tato stránka je pro vás dostatečně čitelná a ubezpečuji vás, že neobsahuje žádné nedovolené tiky.