Katalog firem a stránek

Tyto stránky jsou VIP internetový katalog. Pokud si chcete pouze vyměnit odkaz, kontaktujte mne na lubos[zavináč]lumal.cz.

Internetové katalogy

Internetové katalogy už dávno ztratily svůj význam. Už mne několikrát napadlo, že tyto stránky zruším. Jenže - rád píšu. O čemkoliv. A tak jsem se tedy rozhodl, že si na své stránky budu psát. Je jedno co. Katalog postupně mizí a je nahrazován mými vlastními postřehy a výmysly.

Navíc je veřejným tajemstvím, že firmy uvedené v katalogu na prvních místech, nemusí být nutně ty nejlepší a nejspolehlivější. Totéž platí i o internetových katalozích zájmových stránek. Existují ovšem katalogy, které tvoří výjimku. Ne snad v tom, že by tam byly jen spolehlivé firmy, nebo "cool" (chladné) stránky. Je jich několik, všechny mají stejný layout a všechny využívají stejný zdroj dat, přestože se tváří regionálně. Takové katalogy jsou opravdu k ničemu.

A tak tedy nadešla doba, kdy je třeba se s internetovými katalogy pomalu rozloučit (i s těmi mými) a začít vymýšlet něco jiného, smysluplnějšího. Já jsem se již rozhodl. Jen čas ukáže, zda to bylo moudré rozhodnutí. Já doufám, že ano. Jinak bych se přece tak nerozhodl, no ne?