Katalog firem a stránek

Tyto stránky jsou VIP internetový katalog. Pokud si chcete pouze vyměnit odkaz, kontaktujte mne na lubos[zavináč]lumal.cz.

Auto Moto

Tato sekce může někomu vadit, možná i překážet. Jde o škodlivost přibližovadel na životní prostředí a na lidské zdraví (zde mám na mysli ty spousty dopravních, při kterých jsou zraňováni či usmrcováni lidé).

O škodlivosti dopravních prostředků na životní prostředí již bylo popsáno mnoho papíru (o škodlivosti jeho výroby na životní prostředí se statistiky obvykle nezmiňují) a mnoho internetových stránek. Zda mají tyto statistky pravdu, či nikoliv nechám teď stranou ležet.

Domnívám se, že nejškodlivějším faktorem pro životní prostředí je život. Produkuje množství škodlivých látek a to nejen oxid uhličitý, ale i například metan. A život nemusí každé 2 roky procházet měřením emisí. Zajímavé!

Nejdřív by tedy bylo třeba pohnat k zodpovědnosti život a nahnat jej celý na stanici technické kontroly na měření emisí. A když už tam život bude, může si udělat i technickou kontrolu. Existuje několik životních forem, o nichž se domnívám, že jsou evolučními zázraky. Například pštros. Nechápu, jak mohl přežít druh, jehož zástupci tváří v tvář nebezpečí strčí hlavu do písku.